Anasayfa

“Dudaktan Kalbe Mutluluk: Chocolips”

SARAY CHOCOLIPS İLE ROMA’DA ROMANTİK TATİL

Türkiye’nin sevilen atıştırmalık markası Saray’ın dudaktan kalbe bir lezzet akışı başlatan ürünü Chocolips, şimdi de iki talihliye çift kişilik Roma tatili hediye ediyor.

Sevgililer Günü haftası ile başlayan ve Mayıs ayı sonuna kadar devam edecek kampanya kapsamında çekilişe katılanlar, Saray’dan özel hediyeler de kazanacak. Kampanya detaylarına www.chocolips.com.tr web adresinden ve Chocolips’in sosyal medya hesaplarından ulaşılabiliyor…

Enfes çikolata dolgusu ve kakaolu yumuşacık keki ile dudaktan kalbe bir lezzet akışı başlatan Saray’ın efsane ürünü Chocolips, şimdi de bu enerjiyi romantik bir tatil ile Roma’ya taşıyor.

Türkiye’nin sevilen atıştırmalık markası Saray’ın en iddialı tatlarından biri olan Chocolips, tutkunlarını Sevgililer Günü haftasıyla başlayan ve Mayıs ayı sonuna kadar sürecek özel bir kampanyaya davet ediyor. Bu özel kampanya neticesinde yapılacak çekilişle iki kişi çift kişilik Roma tatili kazanma şansı yakalıyor.

Kampanyaya katılım ise oldukça kolay. Chocolips’in üçlü paketlerinden çıkan şifre ile www.chocolips.com.tr adresini ziyaret eden Saray Chocolips severler, paket içindeki ürün kodunu ve kişisel bilgilerini sisteme giriyor. Sistem kodu doğruladıktan sonra kişi kampanyaya katılmış oluyor.

Mayıs ayında gerçekleştirilecek final çekilişiyle iki kişi çift kişilik Roma tatili kazanıp, Haziran ayında Aşk Çeşmesi ile ünlü aşıklar şehri Roma’nın tadını çıkaracak.

Çikolata kaplı, krema dolgulu keki ile Türkiye’de olduğu kadar yurt dışında da en sevilen lezzetler arasına giren Chocolips, bu kampanyasının tüm detaylarını ve gelişmeleri hem ekran üzerinden hem de sosyal medya hesaplarından takipçilerine aktarmaya hazırlanıyor.
Televizyon kanalları için özel bir tanıtım videosu hazırlayan Saray, aynı zamanda Facebook ve Instagram hesaplarından da katılımcılarıyla bu keyifli tanıtım videosunu paylaşacak.

Kampanya ile ilgili tüm gelişmeler www.chocolips.com.tr web adresi, facebook.com/Chocolips ve instagram.com/Chocolips adreslerinden takip edilebilecek.